Kas ir smalkās enerģijas?!

Video, kurā īsumā pastāstu kas tad ir šīs mistiskās, smalkās enerģijas ar kurām strādā dziedniecībā un maģijā! Protams, tēma ir plaša, un gan jau būs vēl kāds video par šo visu. Katrā ziņā, ja ir interese abonē manu kanālu un nospied zvaniņu!

ॐ Heino ॐ

Trešā saruna ar Ze Minka

Šoreiz par tīņiem, par to, ka bērni un pusaudži pārlieku seko līdzi savu vecāku veselīgajam dzīvesveidam. Un principā vairāk ar to kaitē sev, nekā palīdz! Ja arī Tev ir tikai padsmit gadu, mācies jau agrā vecumā domāt patstāvīgi, nevis truli kopēt to ko dara apkārtējie. Jā, daudzas lietas vada labi nodomi, taču labos nodomos arī bieži vien slēpjas bīstamība.

ॐ Heino ॐ

Otrā saruna ar Ze Minka

Nu ko, šajā video vairāk runā pati Inga, es tikai epizodiski kaut ko piebilstu! Noteikti abonējiet viņas kanālu – Ze Minka, YouTube caur meklētāju var viegli atrast.
Diskusijā aizskārām tēmu – sievietes ķermenis, kā tad ir pareizi un kādai būtu jābūt – resnai, tievai, garai, īsai. Jeb viss ir daudz vienkāršāk – problēma ir uztverē, savos kompleksos un neticībā!

ॐ Heino ॐ


Diskusija ar Ze Minka

Šajā video nebūšu viens, bet kopā ar mūsu slaveno rakstnieci – filozofi Ze Minka, jeb Ingu īstajā vārdā. Runāsim par vienu no šķautnēm kā sadarbojas sievišķā un vīrišķā enerģija partnerattiecībās. Protams, šajās 11mit ar pusi minūtēs mēs apspēlējam tikai mazu daļiņu no tā, kas veido patiešām noturīgas un pilnīgas divu pretējo dzimumu attiecības! Izbaudiet, noskatieties, padodiet tālāk. Ja ir personīgi jautājumi man – rakstiet uz meilu: heino@heino.lv


ॐ Heino ॐ

Bez sakariem

Pēdējās dienas esmu nolicis pie malas internetu, OK – daļēji. Vismaz telefons ir palicis bez neta, attiecīgi nekādi sociālie nav pieejami pa dienu, kad esmu ārpus mājām. Un ziniet, sajūtas labas. Kaut kādā ziņā visu laiku ir tāda doma, ka varētu izdzēsties no dažiem portāliem, tai skaitā pazust arī no Facebook… Arī par telefonu ir doma, ka varētu paņemt kaut ko līdzīgu vecajai 3310 leģendai.
Nē, nav ar mani tik traki, ka vēlētos pazust no sociuma ar galiem. Vienkārši dažreiz uznāk vēlme nokāpt no virtuālās skatuves, tas arī viss!

ॐ Heino ॐ