Orgonītu maksimālais spēks

Pirms pāris nedēļām pasūtīju internetā vienu ļoti spēcīgu akmeni – moldavītu. Vēlējos notestēt kāds viņš būs, ja to apstrādās un ieliks sveķos. Jau pirmais labais iespaids radās atverot paciņu, enerģijas buķete, kura vienkārši izsprāga uz visām pusēm. Nebiju gadus piecus, sešus turējis rokās šo jaudīgo kristālu, biju paspējis piemirst par tā spēcīgajām vibrācijām. Nu lūk, uzreiz protams ieliku viņu tahionizācijas aparātā, lai tas izspiež maksimumu kāds iespējams. Tā nu vakar tikai izņēmu, lai uztaisītu kaut ko priekš sevis, atbilstoši spēcīgu un spridzinošu! Jāatzīst, ka vairāk kā četri gadi taisot šos priekšmetus ir darījuši savu – maz kas mani vairs spēj pārsteigt enerģētikā. Līdz ar to, taisīt sev personīgo amuletu ar parastajiem kvarca kristāliem un spirālēm, vairs nav jēgas.Un ne jau tādēļ, ka šādi izstrādājumi nestrādā, bet tā iemesla pēc, ka esmu tam izgājis cauri un tas man ir daudz pa vāju. Bet nu jā, atgriežoties pie tā kā, tad vakar taisīju sev ko piemērotu. Visu pirms es izraudzījos pašu jaudīgāko no kristālveida iežiem – dimanti & moldavīts. Protams, iekšā tika ielikts arī viens Herkimel diamond quartz. Arī viens parastais kvarca kristāls, kādus lieku iekšā visos orgonītos un talismanos. Vēl pievienoju īpašas vara šķembas un tahionizētu ametista pulveri. Neodīma magnēti iekšā tika ielikti veseli pieci (parasti ja lieku, tad vienu).

Arī veidošanas process nebija vienkārši enerģētiskā uzlādēšana ar konkrētu nodomu, kā tas notiek parasti. Šoreiz tas bija rituāls ar zīmēm, simboliem, lūgšanām un vārdošanu.  Plus fonā vēl skanēja attiecīgi mantras un pareizticīgo attīrīšanas rituāls. Īsāk sakot sanāca visu darīt pa maksimumu, klausoties sajūtās un iekļauties procesa plūdumā. Ikviens vārds lūgšanā, vārdošanā, simbolos un katrā darbībā bija reāls freestyls, bez kāda iepriekš izstudēta vai grāmatā izlasīta rituāla scenārija motīviem. Laikam šī bija viena no tām reizēm, kad man laukā nāca senču mantotās spējas, kaut kas tāds ko skolā neiemācīties un grāmatā neizlasīt.

Rezultāts bija tāds kādu gaidīju – mini enerģētiskā atombumba! Šodien arī pats kulonu apstrādāju līdz galam, noslīpēju, nopulēju, saliku āķīšus un ievilku ādas siksniņu. Nu tik atliek vien pašam testēt uz sevi. Vispār prieks par to, ka arī man beidzot ir kāda jauna enerģētiskā spēļmantiņa. Principā pat var teikt, ka šis mans veikums savā jaudā ir sasniedzis maksimumu, ko var izveidot no talismana. Protams, var vēl taisīt cita veida rituālus, spēcīgākus, var vēl vairāk izdomāt kā pastiprināt pašu tahionizācijas procesu. Bet nu pamatā, talismana fiziskā bāze, kādu es to uztaisīju vakar, droši varu teikt, ka spēcīgāks kas uz Zemes šobrīd diezin vai varētu būt pieejams. Tai pat laikā es neizslēdzu iespēju par kādu noname kristāla paveidu par kuru neviens cilvēks nezin, vai arī tāds ieža paveids, kas neatrodas uz Zemes. Iespējams viss var būt. Runāju šeit par tiem materiāliem un to salikumu, kas ir pieejams pārdošanā.

Tāpat vēlos visam klāt piebilst, ka savus darbus – orgonītus un talismanus veidoju reāli strādājošus. Orgonītu kodolā vienmēr iekšā ir īsti kvarca kristāli, īsti metāli. Es iespējams vienīgi dekoram pielieku klāt kādu krāsainu stikla lausku (kas tieši tā arī tiek pasniegta). Bet, kas attiecās uz enerģētisko efektu un reālo funkcionalitāti, tad nelietoju ne krāsainus varavīksnes stikliņus, spoguļus ne sintētiskos vai kausētos kristālus. Lai arī mans viss darbs ir cieši saistīts ar mistisko, ezotērisko, prātam neaptveramo, es tomēr cenšos, lai talismani un orgonīti pa tiešām pildītu savu funkciju, nevis būtu tīrs placebo efekts. Protams, arī placebo ir pašsuģestijas paveids. Un ir forši, ja cilvēks ar saviem uzskatiem un domām spēj nomainīt savas iekšējās sajūtas un attiecīgi dzīvē notikumu gaitu, taču… es personīgi pieturos pie tā, kas reāli strādā. Kur nav liekas fantāzijas par spārnotiem eņģeļiem, naudas pieplūdumu no tukša gaisa u.t.t. Te nu es nenoliedzu eņģeļu, būtņu eksistenci un to versiju, ka viens priekšmets var mega spēcīgi izmainīt ienākumu lielumu vai veikt kādu citu brīnumu. Kā reiz es daru maksimālo, lai šādus priekšmetus izveidotu! Bet nu tā ir pavisam cita tēma.

Un īsumā par praksi, kā strādāt ar talismaniem un orgonītiem… Prakse ir ierakstīta audio versijā un gaida savu kārtu, vai arī piemērotu laika posmu manā dzīvē, kad to visu smuki salikšu pa plauktiņiem. Pa šiem gadiem informācijas ir diezgan daudz sakrājies. Kā arī gribētos, lai šos priekšmetus, kurus tautā pazīst zem vārda „orgonīti”, iepazītu pēc iespējas vairāk cilvēku. Tāpat, lai šī informācija būtu lielākai daļai saprotama un uztverama. Lai tajā visā nebūtu iekšā skaistu, tukšu vārdu par laumiņām, fejiņām, eņģelīšiem un ļauno spēku uzveikšanu ar brīnumpriekšmetu palīdzību, bet gan, lai tas viss būtu maksimāli pietuvināts mūsdienu zinātnei un fizikai.

Savus vecos kulonus ir doma sadedzināt. Jā, tieši uguns elements ir tas, kas vislabāk vecus talismanus un orgonītus var sadalīt pa pirmelementiem un notransformēt pilnībā. Jāsaka godīgi, ka sasist šādu priekšmetu ar nodomu apturēt tā darbību ir savā ziņā bezjēdzīgi. Sasišana var sabojāt tā darba spējas, bet ne pilnībā deaktivizēt visu enerģētisko uzkrājumu un darbību.

Iespējams, kādam radīsies arī vēlme pēc tikpat nopietna talismana kā esmu augstāk aprakstījis savējo. Pirmkārt šādam instrumentam ir jābūt gatavam, gan morāli, enerģētiski un fiziski. Otra lieta jārēķinās, ka šāda kulona cena būs sākot no 150Eur, kas patiesībā ir diezgan pieticīgi. Gala cena gan tiks noteikta pie pasūtīšanas, jo visu izšķirs dimantu lielums un daudzums. Komplektācijā šim konkrētam kulonam līdzi nāks samta maisiņš, koka kastīte un pilns apraksts (akmeņu, krāsu, Mēness dienas nozīme un parametri).

Visus jautājumus droši man var sūtīt uz info@orgoniti.lv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *