Talismani

P1240774 labots

Orgonīta apraksts.

Orgonīts ir jebkura lieluma un formas mākslīgi veidots priekšmets, kurš harmonizē apkārtējās vides enerģētiskos laukus. Līdz ar to notiek manāma gan fiziskā, gan smalko līmeņu sakārtošana. Orgonīts parasti tiek veidots no šādām komponentēm – kvarca kristāls, vara spirāle, vara un alumīnija skaidas. Visu kopā satur epoksīda, poliestera sveķi vai cits materiāls, kurš pie sacietēšanas spēcīgi savelkas. Tieši savilkšanās brīdī rodas spiediens no visām pusēm, katrai komponentei apkārt. Spiediena rezultātā materiāls (kristāls, akmens, metāls) iegūst paaugstinātu to vibrāciju frekvenci, kura tam piemīt. Pastāv teorija, ka materiālu saspiežot, efekts nonāk līdz pat atomu līmenim. Savukārt saspiežot atomus, samazinās telpa pa kuru cirkulē elektroni. Līdz ar to palielinās elektronu kustības ātrums, kas arī rada efektu, ka daudzkārtīgi palielinās materiāla vibrācijas, jeb elektromagnētiskā lauka frekvences starojums, tai pat laikā nemainās pati materiāla frekvence. Praktiski tas nozīmē, ja akmens, kristāls, metāls dod laukā konkrētu enerģiju, kura veic konkrētu iedarbību uz cilvēku un telpu, tad saspiešanas gadījumā šī iedarbība daudzkāršojas, taču nemainās tās pamatizpausme un funkcija. Materiāla saspiešanas princips tiek izmantots ne tikai orgonītos, bet arī faraonu cilindros, tahionizācijas procesā (saspiešana magnētiskajā laukā), purpura plāksnēs un citos aizvēsturiskos artefaktos un rituālu priekšmetos, kuri tiek pa jaunam radīti mūsdienās. Rezultātā sanāk, ka visas orgonīta komponentes savā starpā mijiedarbojoties rada efektu, kas apkārtējās telpas enerģiju sakārto, saharmonizē. Te nedaudz īsumā par katru no tām.
Kvarca kristāls ar savu vibrāciju biežumu/augstumu maina to arī apkārtējā vidē. Tā kristāliskais režģis spiediena rezultātā rada arī statisko elektrību. Vispār kristāla izmantošanas iespējas gan dziedināšanas, gan zinātniskajā, gan rūpniecības jomā ir neierobežotas. Atlantīdā un Lemūrijā tie tika izmantoti kā ārkārtīgi augsti instrumenti to tīrā gaismas stara un ultraskaņas pārraides spējas dēļ. Tieši tāpat tos izmanto arī šodien mūsdienu elektronikā un rūpniecībā. Kvarca kristāls pats pa sevi ir gaismas un enerģijas lauks, kas var tikt izmantots kā skaņas aizsardzība pret visu negatīvo. Šī īpašība piemīt visa izmēra kristāliem, arī mazajiem, ko mēs valkājam vai turam sev blakus. Jonu kustība caur to molekulāro struktūru padara kristālus par vērtīgu palīgu attīrīšanā un visu vecumu cilvēku auras negatīvo stāvokļu neitralizēšanā. To var izmantot plašu atmosfēras lauku attīrīšanā, piemēram mūsu mājas vai darba vietas.
Alumīnija un vara skaidas ir metāli ar pozitīvām īpašībām, kuras veicina vides enerģētisko līdzsvarošanu, balansēšanu.
Alumīnijs ir metāls, kuram ir nomierinoša efektivitāte, tas palīdz cilvēkam atrast savu identitāti, personību. Tas stimulē mūs arī uz pārmaiņām dzīvē, uz sevis izpaušanu. Tas pastiprina realitātes izjušanu, kā arī apziņas un prāta modrību. Tādejādi alumīnijs ir metāls, kurš palīdz tikt galā ar mūsdienu dzīves ilūzijām.
Varš ir lielisks siltuma un elektroenerģijas vadītājs, to uzskata arī par labu smalko enerģiju vadītāju starp diviem jebkuriem punktiem – cilvēkiem, dzīvniekiem, kristāliem, augiem. Varam ir arī ļoti labas dziednieciskās īpašības. To izmanto amuletos kā veiksmes pievelkošo un aizsargājošu elementu.
Vara spirāle atkal ir tā detaļa, kura visas enerģijas iegriež dabīgā vortex plūsmā, tādejādi pastiprinot kopējo iedarbību. Vortex plūsma ir enerģijas apļveida kustība, dabā var novērot spilgtu šīs kustības piemēru – tornādo. Standartā iedala labējo un kreiso spirāles vijumu. Labējais vijums – tā ir atvēršanās, izplēšanās, enerģijas izvadīšana no objekta. Savukārt kreisais vijums – saspiešanās, aizvēršana, enerģijas ievadīšana objektā. Duālisma teritorijā abi šie virzieni ir vienlīdz svarīgi, un diezgan maldīgs ir uzskats, ka labējais vijums ir labs, bet kreisais vijums slikts. Enerģijas plūsmas dalās labējā un kreisajā spirāles vijumā pateicoties Zemes magnētiskajam laukam.
Savukārt runājot par enerģijas vibrācijām, tā nav frekvence kuru staro konkrētā matērija. Jo zemāka vibrācija, jo lielāks blīvums, cietība. Jo vibrācija augstāka jo matērija kļūst ēteriskāka. Vienai un tai pašai matērijas frekvence var būt gan augstākās, gan zemākās vibrācijās. Orgonītā vibrācijas katrai komponentei atsevišķi paaugstinās spiediena rezultātā. Jo lielāks tas būs, jo lielāku efektu dos attiecīgais orgonīts.
Te nu arī parādās kopējā aina, kad pilsētas vides haotiskā bāze un zemās vibrācijas veicina slimības, strīdus, nogurumu, stresu un citas destruktīvas, priekš cilvēka, izpausmes. Orgonīts savukārt sabalansē vietu, kurā atrodas, ieliek augstākā vibrāciju biežumā telpu un cilvēkus. Līdz ar to palēnām sāk attīrīties un sakārtoties viss, kas tam ir apkārt. Protams, tas prasa laiku, un daudz ir atkarīgs no pašas vides piesārņojuma, kā arī orgonītu priekšmetu lieluma un daudzuma tajā.

Iedarbība uz cilvēku, pazīmes.

     Tā kā orgonīts sabalansē vides enerģijas un ceļ tajās vibrācijas. Attiecīgi viss kas balstās uz haosa izraisītas un zemo vibrāciju bāzes vai nu sāk mainīties, vai nomaina savu dislokācijas vietu.
     Pazīmes cilvēkiem. Cilvēkiem ar rutīnas nomāktu ikdienu, dzīvi uztverošiem caur prātu, orgonīts pirmajā laikā var radīt dažādas, pat dīvainas, sajūtas un izmaiņas dzīvē. Fizisko sajūtu līmenī tie var būt galvas reiboņi, sāpes dažādās ķermeņa vietās, slikta dūša, sirds paātrināta sišanās, savāda apkārtējās realitātes uztvere ja orgonīts izmaina apziņas punkta stāvokli. Būtībā tas viss norāda uz izmaiņām aurā. Liela daļa attīrīšanās saistās ar visu apspiesto emociju atbrīvošanu. Ar sajūtu, jūtu atbrīvošanu. Ja cilvēks dzīves laikā ir daudz sev ko liedzis, sevi bloķējis, tad orgonīts šāda tipa blokus, salīdzinoši īsā laika posmā, atvērs. Dzīvē tas izpaudīsies kā strīdi. Šādos gadījumos cilvēks orgonīta klātbūtnē sāk justies ļoti neapmierināts ar apkārtesošo, rodas pastiprināta vēlme kādam kaut ko aizrādīt, izraisīt konfliktu. Piemēram cilvēki, kuri lieto alkoholu, orgonīta tuvumā tas vairs nesagādā agrāk gūto prieku. Attiecīgi šāda persona vai nu atmet grādīgā lietošanu, jeb nomaina savu atrašanās vietu. Atrašanās orgonīta tuvumā, iesākumā, var izraisīt arī slimībai līdzīgas pazīmes – temperatūras celšanos, galvassāpes, iesnas, klepus u.c. pazīmes. Te ir jāizprot, ka caur šo visu no cilvēka fiziskā ķermeņa izdalās dažādas, pa dzīvi uzkrātās šlakas. Īpaši, ja ir palēlināta vielmaiņa, tad šādas pazīmes pirmajā laikā var būt raksturīgas.
Bet orgonīts iedarbojās ne tikai uz fiziskā ķermeņa attīrīšanos, tā kā šīs ierīces ceļ vibrācijas telpai un cilvēkiem, kuri ir tā tuvumā, tad cilvēka dzīvē mainās arī viss pārējais. Piemēram var nomainīties darbs un dzīvesvieta, attiecības ar pretējo dzimumu, draugu loks, rasties jaunas iespējas karjeras jautājumos un izaugsmē, mainās arī domāšana un garīgie uzskati. Orgonīts ir tas priekšmets, kurš pagrūž  cilvēku dvēseles ceļam vajadzīgajā virzienā, kas bieži vien prātam ir nepieņemams un kaut kas jauns. Izmaiņas dzīvē notiek ļoti vienkārša iemesla dēļ – orgonīts ir jaunu enerģiju kopums ikdienas dzīvē plus – tas ceļ vibrācijas. Un tas ir loģiski, ka dzīve kura ne pirmo gadu vien ir ritējusi savu gaitu – cilvēks ir bijis vienā ritmā, strādājis vienā darba vietā ar tiem pašiem kolēģiem, gājis uz to pašu skolu, dzīvojis tai pat vietā, un tā ilgāku laika posmu neko nemainot, tad šis orgona priekšmets ierasto ikdienas ritumu pārslēdz uz citu. Caur to arī var sākties izmaiņas visās dzīves jomās.
Ir arī daudzi cilvēki, kuri orgonītu paņemot rokā neizjūt tā enerģiju un viņu dzīvē gandrīz nekas nemainās. Arī šeit ir savs izskaidrojums. Primāri tā var būt neticība. Neticība nozīmē to, ka konkrēto lietu neielaiž savā aurā. Līdz ar to par kādām izmaiņām var būt runa? Vēl daudziem cilvēkiem ir ļoti augsts fiziskā ķermeņa piesārņojuma līmenis, dēļ kura ir nomākta tā saucamā gaišjūtība. Šādi cilvēki var aiziet uz diezgan spēcīgām enerģētiskām vietām, svētvietām un nejust tajā pilnīgi neko. Mūsu piesārņotajā vidē šāda parādība ir normāla, jo ja pavērojam kāds ir mūsu ēdiens – ķīmija un modificētie produkti. Tāpat dažādi netikumi, kuri šīs smalkās spējas just un redzēt ko vairāk, vienkārši aizver. Daudz un plaši varētu stāstīt arī par to, ka vairums pasauli uztver nevis caur dvēseli, bet caur prātu. Un prāts ir tas enerģētiskais orgāns, kurš dzīves laikā tiek „apmācīts” kas ir pareizi, kas nepareizi.
     Kas attiecas uz orgonīta darbības ilgumu, tad tas diezgan ir atkarīgs no vides, jeb cilvēka, kura tuvumā atrodas. Pēc savas funkcijas, orgonīts ir līdzīgs ūdens filtram. Attiecīgi jo netīrākā, duļķainākā ūdenī filtru ieliek, jo ātrāk tas aizsērē un beigās pārstāj veikt savu funkciju. Ar orgonītiem ir līdzīgi. Ir novēroti gadījumi, kad pāris stundās kulons ir pilns ar negatīvo, un tas pārstāj veikt savu funkciju. Parasti gan jebkurš orgonīts darbojās ļoti ilgi. Vēl pie darbības ilguma ir jāņem vērā tas faktors, cik ļoti tas atbilst konkrētajam laikam un cilvēka garīgās attīstības stadijai. Sevis veidotos orgonītus es taisu ar tādu domu, lai viņš nodrošina savu nēsātāju ar visu to enerģētisko informatīvo, kas cilvēkam nepieciešams uz tuvāko attīstības posmu. Ir pierādījies, ka nav nozīmes gatavot kaut ko vājāku, un vēl mazāk ir jēga taisīt jaudīgu kulonu priekš cilvēka, kurš tam būtu gatavs labi ja pēc pāris gadiem. Tā kā orgonīts maina cilvēka enerģētiku, auru, attiecīgi mainās ļoti daudz kas dzīvē, attiecībās, darbībā, personīgajā filozofijā un uzskatos. Un ja cilvēkam iedod ļoti spēcīgu šādu paātrinātāju, tad pirmajā laikā var būt ļoti smagi, kas gan īstenībā rada vairāk traumas nekā dod labumu.

Manis veidotie orgonīti un projekts Orgonīti.lv™

     Savus pirmos orgonītus izveidoju 2011.gada decembrī. Iesākumā tas bija nenopietns solis, ar mērķi izpētīt vai gūtās zināšanas orgonītu veidošanā spēšu realizēt patstāvīgi. Tā nu mājas apstākļos izveidoju pirmos, pēc tādiem priekšstatiem kā domāju viņi labāk darbosies un būs efektīvāki. Piedāvāju savus orgona veidojumus cilvēkiem, kas guva diezgan lielu piekrišanu jau pašā sākumā. Tā nu idejas liku uz papīra, vēlāk tās realizējot jaunākos orgonītu veidos. Ar katru nākamo kulonu, piramīdu pilnveidojot procesu. Šī gada sākumā viss pasākums nonāca līdz tam, ka izveidoju projektu Orgonīti.lv™. Projekta pamatdoma ir nest mūsu sabiedrībai jaunākos veidus kā uzlabot dzīvi, kā harmonizēt vidi, telpu kurā dzīvojam. Jo, ja tā paskatās, tad mūsu ikdienā nav priekšmetu kuri uzlabotu veselību, novērstu nogurumu, paplašinātu redzesloku. Ir, protams, gaisa un ūdens jonizētāji, taču tā ir salīdzinoši dārga un vienveidīga tehnika. Kura tāpat darbojās uz elektrības bāzes caur to piesārņojot un disharmonizējot telpu. Salīdzinoši orgonītiem nav nepieciešama barošana. Tikko sveķi ir sacietējuši, orgonīts sāk savu funkciju un ir gatavs lietošanai. Tā nu šis projekts ir sācis savu darbību. Tā mērķis ir apvienot visu labāko ko var ievietot orgonītos, kā arī veidot dažāda veida pasīvos orgona izstrādājumus visām dzīves situācijām un vajadzībām. Protams, ļoti liels uzsvars tiek likts arī uz cilvēkiem, kuri piedalās orgonītu tapšanā. Proti, lai viņiem nebūtu kaitīgo ieradumu, lai viņu pasaules izpratne būtu pēc iespējas plašāka, lai viņi domātu pozitīvi un radoši, kā arī pārzinātu kādu enerģētisko praksi. Šie visi faktori ir ļoti būtiski, lai galarezultātā pie lietotāja nonāktu kvalitatīvs orgonīta priekšmets.
Un šī projekta pamatfilozofija ir tāda, ja viens orgonīts spēj sakārtot un attīrīt telpu, kāpēc lai daudzi orgonīti nevarētu savest kārtībā pat veselu valsti! Ar šo domu mācu un rādu citiem interesentiem kā izveidot orgonītus sev mājās, savai sētai, savam rajonam un pilsētai. Tā kā visi interesenti var droši rakstīt man meilus. Atbildēts tiks visiem, vienīgi varbūt ne uzreiz.

Koordinātes:
E-pasts  –  info@orgoniti.lv (atbildēts tiks visiem, bet iespējams ne uzreiz)
Telefons: +371 27323862 (LMT) (īsziņām atvēts 24/7)